Pionýrská přihlašovna

1. dílčí zasedání Česká rady Pionýra

19. 4. 18:00 - 21. 4. 2024 13:00

SVČ Ivančice, Zemědělská 619/2, Ivančice u Brna

Zasedání bude začínat v sobotu v 09.30 hodin, prezence od 09.00 hodin, závěr v neděli v poledne. Příjezd účastníků - ubytování je plánován na pátek 19. dubna od 18.00.

V pátek a v sobotu večer není plánován žádný centrální program, ale předpokládáme, že se dokážeme zabavit i bez centrálního programu. K dispozici bude po oba večery bufet, který bude zajišťovat Jirka Ždára a v nabídce bude pivo (Baštecká 11°), limo (Kofola), párky, sekaná atd.. Ceny mírné (za nákupku).

Porada předsedů KOP tentokrát nebude probíhat samostatně, ale včleníme jí přímo do jednání ČRP, protože v sobotu odpoledne se rozdělíme na dvě skupiny, kdy jedna bude řešit aktivity k 35. výročí Pionýra v roce 2025 a druhá skupina se bude věnovat diskusi nad směřováním vzděláváním v Pionýru.

Materiály jsou - v souladu s jednacím řádem - k dispozici v e-podobě.

Pokud neplánujete na ČRP být po celou dobu (od pátku do neděle), tak prosím kontaktujte Irenu (irena@pionyr.cz) z důvodu zajištění jídla a ubytování. Předem díky.

Pořadatel akce: Pionýr, z. s.

Web akce: https://www.svcivancice.cz/

Doprava: vlastní

Ubytování: 2 až 5-ti lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbách

Strava: plná penze

Technické informace: Do pracovní skupiny se můžete přihlásit až po schválení vaší účasti organizátorem (kontrola nových účastníků probíhá každý den minimálně 1x).

• Kapacita: 33 účastníků, přihlášených účastníků 26
    • Uzávěrka přihlášek: 12. 4. 2024

Sekce

20. 4. 2024, 14:00

• Diskuse nad směřováním vzdělávání v Pionýru
      20. 4. 2024 14:00 - 18:00

Diskuse nad stanovením minimálních kvalifikací pro výkon funkcí v Pionýru, definice jednotlivých pozic v Pionýru v návaznosti na směrnici atd.

• Kapacita: 20 účastníků, přihlášených účastníků 11
      • Lektor: Darina Zdráhalová

• Pracovní skupina k přípravě aktivit k 35. výročí Pionýra
      20. 4. 2024 14:00 - 18:00

Tato pracovní skupina by se bude zabývat přípravou 35. výročí Pionýra v roce 2025. Náměty vznikly na minulé ČRP, ale teď je třeba začít se bavit konkrétně co vše zrealizujeme. Výstupem by měla být jasná informace co za aktivity zrealizujeme a kdo za ně zodpovídá.

• Kapacita: 20 účastníků, přihlášených účastníků 10
      • Lektor: Michal Rejzek